REKLAMA
TOMASZ PORĘBA GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA

Fotoklub RCKP wraca z nagrodą z Rzeszowa

KROSNO / PODKARPACIE. Fotoklub RCKP dostarcza nam coraz to nowych powodów do dumy – tym razem jego dorobek został nagrodzony na Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych.

WDK w Rzeszowie rokrocznie organizuje Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne, które mają na celu zaprezentowanie osiągnięć artystów fotografii oraz miłośników tej dyscypliny sztuki stawiających niejednokrotnie w tej dziedzinie swoje pierwsze kroki.

Konfrontacje organizowane są pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. W tegorocznej 15. edycji prezentowanych jest 329 zdjęć wykonanych przez 106 autorów z 18 podkarpackich grup.

Impreza ta nie ma charakteru konkursowego, ale od kilku lat Dyrektor WDK w Rzeszowie funduje nagrody finansowe dla najlepszych fotograficznych zestawów klubowych.

W tym roku Jury pod przewodnictwem artysty fotografika Janusza Wojewody jedną z trzech głównych nagród przyznało: Fotoklubowi Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Nagrodę w Rzeszowie odebrali:

Wacław Turek – Prezes Fotoklubu RCKP, Łukasz Grudysz, Przemysław Niepokój-Hepnar i Tomasz Okoniewski (wszyscy na zdjęciu) i Łukasz Kozłowski.

Źródło: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

12-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.