Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Vox populi

Rada powiatu jasielskiego przeciwko łącznicy kolejowej Rzeszów Krosno (VIDEO)

13 postów w tym temacie

Rada powiatu jasielskiego przeciwko łącznicy kolejowej Rzeszów Krosno (VIDEO)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź radnego Zająca w sprawie łącznicy ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że kolej na południu Podkarpacia musi kończyć się na Jaśle, bo każdy kilometr torów dalej marginalizuje to miasto Michała Szpaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe hasło PiS: "Cała Polska jeździ przez Jasło" :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pojechać do lubelskiego, tam pociąg za pociągiem. Władza wojewódzka cały czas zapewnia, że teraz będzie lepiej - a nie jest. Potem znów powiedzą, że to przez tamtych w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sokisci z Krosna to darmozjady. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. Dostepne prezjscie tdla paszerów to rozwalona kładka nad torami na ktorej uginaj sie dechy pod ciezarem czloweka. strach chodzic . Sprwa była wielokrotnit opisywana do UTK i do NIK .
SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle. Darmozjady i jeszce raz darmozjady. ja moge tylko obiecacze Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota.
Niestety Pan Komendat SOK z Przemysla oraz Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt. Oni mnie zatrzymali, wzieli peniadze z mandatu, a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze.
To jest po prostu smieszne. BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Wielokrotnie sprawa ta była poruszana.Pisałem do Głownego Komendanta SOK , Prezesa PLK , do Prezesa UTK oarz Prezesa NIK. Mówiac krótko nic to nie dało. Co poniektórzy umyli od w/w rece , a ja mandat musiałem zapłacićniesłusznie .
Powtarzan co najwazniejsze ,ze w momencie kiedy prezchodziłem furtka w miejscu dozwolonym dla pracowników PKP, był wstrzymany ruch pociagów i dalej tam nie jedz zadne pociagi a PKP Prezwozy Regionalne na Linii kolejowej Zagórz - Jasło uruchomiło komunikacje autobusowa. Mozna to zreszta sprawdzić. Ale prosciej jest wlepic mandat. Cała sprawe opisałem tez do TVP 3 RZESZÓW , TVN oraz gazety regionalnej Nowiny .
Oprocz tego jest to wszytko opisane tez na stronie regionalnej
Ale niestety tak sie składa ze po prostu niektóre potrole SOK jak widac nie zajmuja sie tym czym zajmowac sie powinny . PLK i SOK bez p[ytania powinny zwrócic i anulowac Niestety nie stac mnie na załozenie sprawy sadowej w Rzeszowie czy Krośnie, która mam na pewno wygraną. Mandat był 50 zł . Koszt podrózy i paliwa tam i z powrotem , adwokat, koszty sadowe to wyjdzie wiecej chociaz jak poisałem tym darmozjadom nie moge podarowac i Pam komendant Powinien sie zato tłumaczyć . Pozdrwiam F.NowacKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojna Jasło-Krosno widzę trwa i zatacza coraz szersze kręgi. Wcześniej Przytocki zablokował Jasło z inwestycjami to teraz Jasło stara się żeby to ich wyszło na wierzch. A gdzie interes Podkarpacia i ludzi tu mieszkających!!.To nigdy dla polityków nie było ważne- niestety i chyba się to już nie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0