Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość internet

Debata już 17 maja w Krośnie „Jak budować wspólnoty lokalne?”

3 posty w tym temacie

Debata z udziałem przedstawicieli samorządu, reprezentantów lokalnych instytucji i organizacji oraz mieszkańców Krosna. Uczestnicy rozmawiać będą o budowaniu lokalnej wspólnoty. Będą też odpowiadać na pytania: co nas łączy i może stanowić tym samym fundament lokalnej wspólnoty, co można zrobić, żeby wzmacniać to, co nas łączy oraz na czym oprzeć budowanie lokalnej wspólnoty: na tożsamości, interesach czy wspólnych projektach.

Debata w ramach projektu „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”, realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Rozpoczęcie: 2017-05-17 godz: 12:00 Miejsce: Czytelnia Główna, ul. Wojska Polskiego 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2017 at 1:41 PM, Gość internet napisał:

Debata z udziałem przedstawicieli samorządu, reprezentantów lokalnych instytucji i organizacji oraz mieszkańców Krosna. Uczestnicy rozmawiać będą o budowaniu lokalnej wspólnoty. Będą też odpowiadać na pytania: co nas łączy i może stanowić tym samym fundament lokalnej wspólnoty, co można zrobić, żeby wzmacniać to, co nas łączy oraz na czym oprzeć budowanie lokalnej wspólnoty: na tożsamości, interesach czy wspólnych projektach.

Debata w ramach projektu „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”, realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Rozpoczęcie: 2017-05-17 godz: 12:00 Miejsce: Czytelnia Główna, ul. Wojska Polskiego 41

Tylko żeby nie było tak jak ostatnio, gdy urzędnicy dyskutowali między sobą o przyszłości Krosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO pierwsze słyszę O.o .Debata ale pewnie bez udziału zwykłych przedstawicieli wspólnot lokalnych.To debata chyba tylko na szczeblu teorii. Ktoś wziął kase za poprowadzenie i ma nadzieję, że jak najmniej osób przyjdzie...Nigdzie nie widziałam reklamy o tym.Hmm Bez komentarza ...I jeszcze ta godzina 12.00... Jak dla mnie porażka i ignorancja wobec mieszkańców, którzy byliby zainteresowani tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0