REKLAMA

Teatr Na Bruku 2017 – wakacyjne warsztaty teatralne

Mapa niedostępna

Data/Czas
17/07/2017 - 30/07/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie


KROSNO / PODKARPACIE. Nie jest ważne, czy masz lat 69, 16 czy 6. Organizatorzy wakacyjnych warsztatów teatralnych zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego stworzenia niezapomnianego klimatu dawnego Krosna i jego mieszkańców oczekujących na Jego Królewskiej Mości Jana Kazimierza, którego wjazd zapowiadany jest na dzień 29 lipca 2017 r. Bądź częścią niepowtarzalnego wydarzenia w historycznym stroju. Teatr na Bruku czeka na Ciebie!

Wakacyjne warsztaty teatralne odbędą się w dniach 17-29 lipca 2017 r. Podczas zajęć przygotowywane będą animacje publiczności i widowisko stworzone specjalnie z okazji przyjazdu króla. Zajęcia odbywały będą się od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 13:00 i 18:00 – 20:00. Poranna część będzie typowo warsztatowa, natomiast popołudniu już będzie przygotowywana całość wydarzenia. Nie zwlekaj zgłoś się już teraz!

Karta zgłoszeniowa i wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń dostępne na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Źródło: RCKP Krosno

17-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.