REKLAMA

“Noc Biologów” w krośnieńskiej PWSZ

Wczytuję mapę...

Data/Czas
12/01/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Krosno


KROSNO / PODKARPACIE. Ogólnopolska „Noc Biologów” to wydarzenie cykliczne, organizowane przez ośrodki naukowe w całym kraju od 2012 r. W tej edycji po raz pierwszy udział weźmie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie nauki zajmującej się problematyką przyrodniczą, zdrowia ludzkiego oraz biogospodarki poprzez prezentację ciekawych wykładów, warsztatów, pokazów naukowych, laboratoriów oraz wystaw tematycznych.
Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w „Nocy Biologów”, która odbędzie się 12 stycznia 2018 r.

PWSZ w Krośnie zaplanowała dla uczestników „Nocy Biologów” szereg atrakcji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się jak powstało życie na ziemi od bakterii do organizmów złożonych, jak postępowała roślinna kolonizacja lądu, sprawdzą czy można zobaczyć bakterie i pasożyty, ile cukru jest w cukrze oraz w jaki sposób można oznaczyć witaminę C w surowcach roślinnych. Wydarzenie to pozwoli wszystkim, których fascynuje biologia, zgłębić tajniki fenomenu życia na Ziemi.

źródło: materiały nadesłane

12-01-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.