REKLAMA

NASZ PATRONAT: Zespół “Boys” gwiazdą Dni Iwonicza! tvKrosno.pl patronem medialnym (FILM)

Mapa niedostępna

Data/Czas
22/07/2017 - 23/07/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Iwonicz-Zdrój


IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. GOK w Iwoniczu oraz burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój zapraszają na XXII Dni Iwonicza, które odbędą się w dniach 22-23 lipca. Pokazy tańca, koncerty disco-polo, orkiestry i zespołów folklorystycznych, a na koniec występ popularnej grupy “Boys”. To wszystko czeka na uczestników święta całej gminy. Portal tvKrosno.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Obchody święta gminy Iwonicz-Zdrój potrwają dwa dni. Na sobotę 22 lipca (od 15:00) zaplanowano pokaz tańca Latino Dance, koncert Disco Polo Suski, a także dyskotekę pod gwiazdami prowadzoną przez Dj Qubę. Wszystko odbędzie się w miejscowym amfiteatrze.

Z kolei niedziela, to spotkanie mieszkańców na Placu Dietla o godzinie 15:00. W programie: koncert Gminnej Orkiestry Dętej z Iwonicza, zespołu “Kukułeczka” z Perth w Australii w ramach XVII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych “Rzeszów 2017”, występ zespołu “Osławiany” z Mokrego i zespołu “Wędrowne Gitary”. Do czerwoności, publiczność rozgrzeje bardzo dobrze znana grupa “Boys”.

Boys – Najpiękniejsza Dziewczyno (official video) Disco Polo 2016

źródło: Youtube.com / Disco Polo Lajf

źródło: materiały nadesłane

22-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.