REKLAMA

Jedziemy na Franciszkańskie Spotkanie Młodych do Kalwarii Pacławskiej (VIDEO)

Mapa niedostępna

Data/Czas
23/06/2017 - 29/06/2017
Całodniowe


Pojedźmy razem od 23 – 29 lipca br. na Franciszkańskiej Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej k/Przemyśla. Już po raz 30 spotkają się młodzi ludzie spędzając wspólnie czas na modlitwie, pojednaniu z Bogiem, spotkaniu z ciekawymi ludźmi, wieczornych koncertach.

Choć jak wam się wydaje jest jeszcze trochę czasu to jednak czas biegnie bardzo szybko a chcemy się też do tego jako organizatorzy wyjazdu dobrze przygotować. Zapisy już się rozpoczęły. Ograniczona liczba zapisów.

Rodzice zmotywujcie swoje dzieci do udziału w Spotkaniu Młodych jest to świetna okazja do poznania nowych znajomych oraz znanych wartościowych ludzi występujących na co dzień na szklanym ekranie. Oraz dobry sposób jak moje dziecko poradzi sobie te kilka dni w niezbyt komfortowych warunkach.

Zaprasza organizator wyjazdu z Krosna i uczestnik 30 FranciszkańskiEGO SpotkaniA Młodych w Kalwarii Pacławskiej 2017 o. Jacek Wójtowicz

Więcej w zakładce  wyjazd na 30 FSM 2017 koniecznie zobacz.

Źródło : www.krosno.franciszkanie.pl

23-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.