REKLAMA

Gwiazdy show biznesu pomagają w Krośnie! Koncerty, konkursy, atrakcje dla maluchów! (PROGRAM)

Wczytuję mapę...

Data/Czas
14/12/2017
00:00

Lokalizacja
Galeria Portius


KROSNO / PODKARPACIE. Już 14 grudnia w Krośnie odbędzie się wyjątkowa impreza pod hasłem “Dzień Zdrowego Trybu Życia” organizowana przez fundację Pomaganie jest trendy. To nie tylko dzień wyjątkowych atrakcji, ale też początek walki Krosna o tytuł “Miasto Dobroczynności 2018”.

Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w godzinach od 12:00 – 22:00 na terenie Galerii Portius , mieszczącej się przy ulicy Bursaki 29 a w Krośnie. Impreza w ciągu dnia dokładnie odbędzie się na terenie mieszczących się w Galerii Delikatesów Centrum, a część wieczorna z kolei odbędzie się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będzie to zarazem finałowy tegoroczny przystanek imprezy pod hasłem “Dzień Zdrowego Trybu Życia”, która odbywa się w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu krośnieńskiej Galerii i Hotelu Portius oraz krośnieńskich Delikatesów Centrum właśnie z tej wyjątkowej okazji fundacja postanowiła zorganizować w tym samym miejscu dodatkową imprezę, która ma Krośnian zintegrować przed świętami i zachęcić w tym okresie do pomagania. Data i szczegóły tej imprezy zarząd fundacji zdradzić ma jeszcze do końca tego tygodnia na swoim profilu: PomaganieJestTrendy na fb.

Będzie się działo!

W trakcie imprezy, na którą wstęp jest bezpłatny mieszkańców Krosna czeka moc atrakcji! A wszystko to w ramach prozdrowotnej trasy Duszka Babu i jego wyjątkowych przyjaciół, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz propagowania idei pomagania. W trakcie imprezy promowane będą zdrowe i naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne z Duszkiem Babu, które będzie można zarówno degustować jak i kupić, a dochody z nich przekazywane będą m.in. na rzecz potrzebujących w Krośnie, do czego zaproszony został już także Prezydent Krosna. To właśnie od Prezydenta, ale też od Rajców i samych mieszkańców Krosna zależeć będzie czy miasto uzyska tytuł “Miasta Dobroczynności” na prestiżowej Gali Mediów i Przedsiębiorców Dobroczynności w Warszawie, generując wspólnie poprzez zakupy produktów z Duszkiem Babu największą sumę funduszy przekazywanych cyklicznie organizacjom dobroczynnym na terenie Krosna właśnie.

Produkty z Duszkiem Babu promowane są przez gwiazdy polskiego showbiznesu w sposób bajkowy, a o całej akcji przeczytać można na stronie: www.pomaganiejesttrendy.com.pl.

W trakcie imprezy, w nietypową rolę wcieli się znany i lubiany aktor Mikołaj Krawczyk, którego w tym dniu zastać będzie można na kasie !

Gwiazda seriali takich jak “Przyjaciółki” czy “Barwy Szczęścia”, a także filmów takich jak “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czy “Misja Afganistan” obsłuży klientów Delikatesów Centrum, którzy tego dnia zakupią zdrowe i pomagające produkty z wizerunkiem Duszka Babu, klienci będą mogli otrzymać przy tym autograf czy też zrobić sobie z aktorem i Duszkiem Babu pamiątkowe zdjęcie. Od godziny 17:30 rozpocznie się część koncertowa, wówczas na scenie wystąpią Marzena Ugorna finalistka programu The Voice of Poland, okrzyknięta Wielką Damą Polskiego Bluesa, odbywająca właśnie swoje tourne wspólnie z Markiem Piekarczykiem z TSA, znana też mieszkańcom regionu jako jedna z gwiazd IV Rzeszowskiego Święta Wokalnego Helios Festival


źródło: Marzena Ugorna/YT

zespół Rockoholic ze wspomnianym wcześniej Mikołajem Krawczykiem na czele


źródło: Mikołaj Krawczyk Rockoholic/YT

oraz legenda polskiej muzyki Krzysztof Antkowiak, którego zarazem w ostatnim czasie mogliśmy podziwiać w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”


źródło: Agencja Muzyczna Polskiego Radia/YT

Duszek Babu wraz z reprezentacją fundacji Pomaganie jest trendy przygotował specjalne stoisko, w którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat produktów oraz programu wspierającego najuboższych mieszkańców Krosna. Z punktu informacyjnego korzystać będą mogli zarówno mieszkańcy chcący pomagać, jak i lokalne organizacje, które tej pomocy potrzebują. Duszka Babu spotkać na terenie miasta, gdzie każde dziecko, które się z nim sfotografuje otrzyma zdrowy prezent, a także będzie mogło przejechać się słynnym już BaBusem. W punkcie Babu, będzie także można bezpłatnie otrzymać magazyn “Świat Babu”, zawierający szereg informacji o zdrowym trybie życia, które znane są też z bloga www.swiatbabu.blog.pl.

14-12-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.