REKLAMA

7 wieczorów na 70-lecie RCKP. Zaczynamy koncertem Raz.Dwa.Trzy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
10/02/2018
19:00 - 23:00

Lokalizacja
Krosno


KROSNO / PODKARPACIE. Rok 2018 to dla Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza rok jubileuszowy. Świętujemy 70 lat istnienia instytucji kultury w ogóle, 10 lat istnienia Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, 40 lat Krośnieńskich Spotkań Teatralnych i 18 lat artKina. W myśl zasady, że apetyt rośnie w miarę jedzenia zapraszamy do udziału w pierwszym wydarzeniu w ramach jednego z zaplanowanych na cały rok cykli. „7 wieczorów na 70 lat” rozpoczynamy koncertem zespołu Raz. Dwa. Trzy, zapraszamy też na kolejne wydarzenia, których szczegółami dzielić się będziemy wkrótce.

Dla stałych bywalców i tych nowych RCKP przegotowało urodzinową zabawę „Kolej na kulturę” (jedna z wielu zabaw).

Kilka zasad zabawy „Kolej na kulturę”:
1. Odbierz kartę w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) lub przed/po koncercie. Niebieska karta dla dorosłych, żółta dla dzieci.
2. Za każdy kupiony bilet otrzymasz pieczątkę. 7 pieczątek = mini pakiet kulturalnych gadżetów związanych z naszą instytucją; 10 pieczątek = niespodzianka; 15 pieczątek = duży pakiet jeszcze bardziej kulturalnych gadżetów.
3. Każda karta odebrana do 31 października 2018 roku bierze udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody (planowany termin losowania: początek listopada).
4. Pieczątki możesz zbierać od 1 stycznia do 30 listopada 2018 roku.
5. Po zebraniu wszystkich 15 pieczątek zabawę możesz zacząć od nowa.

„Ważne Piosenki” Koncert zespołu Raz. Dwa. Trzy.
Wydarzenie w ramach cyklu jubileuszowego domu kultury i Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie – „7 wieczorów na 70 lat”
Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 10 lutego 2018, godzina 19.00

Bilet 55 zł, ulgowy 45 zł, z Krośnieńską Kartą Mieszkańca 40 zł

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek – piątek 10.00-13.00 oraz 14.30-17.30
sobota 10.00-14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem
Rezerwacja telefoniczna i internetowa:
13 43 218 98 w. 159 | sprzedaz.imprez@rckp.krosno.pl

Raz. Dwa. Trzy. „Ważne piosenki”
Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

O zespole Raz. Dwa. Trzy.
Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz. Dwa. Trzy. kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz. Dwa. Trzy. to zjawisko. Fenomen.

materiał przygotowała Agnieszka Kaszczyszyn

źródło: RCKP

10-02-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.