REKLAMA

EKOMIASTO. W Krośnie zaprezentowano nowoczesne i ekologiczne ciepło (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. 26 wystawców z całej Polski prezentowało nowoczesne i ekologiczne instalacje grzewcze w ramach wystawy EKOMIASTO. Prezentacja najnowszych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii odbywała się w Krośnie przez weekend na przełomie września i października. Wystawę w ciągu dwóch dni odwiedziło około 2000 osób.

Mieszkańcy Krosna i okolicznych miejscowości mieli możliwość zobaczenia i zapoznania się z nowościami technologicznymi w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wystawcy z całej Polski prezentowali systemy znane i sprawdzone ale również nowinki, które są już dostępne na rynku. Kilka urządzeń było wystawianych pierwszy raz w Polsce.

W trakcie dwóch dni wystawowych, Urząd Miasta Krosna, główny organizator, przygotował konkurs dla zwiedzających, którzy wybierali najciekawszą ekspozycję. W konkursie zwyciężyła ekspozycja Firmy DEFRO – producenta ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania. Natomiast wyróżnione zostały stoiska firmy ML System – producenta fotowoltaiki z Zaczernia koło Rzeszowa  oraz firmy HEIZTECHNIK – producenta kotłów centralnego ogrzewania.

Najlepszy produkt wystawy wybierali również projektanci i instalatorzy. Najwięcej głosów otrzymał innowacyjny SYSTEM WOLTA do zarządzania instalacją fotowoltaiczną produkowany przez firmę SPIRVENT.

Nagrodami za najciekawsze ekspozycje i najlepszy produkt wystawy były pamiątkowe puchary ufundowane przez Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Spośród osób, które wzięły udział w głosowaniu rozlosowano nagrody rzeczowe. Zwycięzcami konkursu są: Julia Pilecka, Emilia Mikulska, Justyna Jędrzejowska, Jan Pigoń oraz Dariusz Świerszcz.

źródło: UM Krosno

11-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline