Dwa tragiczne wypadki. Nie żyją młodzi motocykliści (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dwa tragiczne w skutkach wypadki miały miejsce w miniony weekend na podkarpackich drogach. Życie straciło dwóch młodych motocyklistów. W sobotę w powiecie tarnobrzeskim zginął 34-latek, natomiast w niedzielę w Rzeszowie 22-latek. Obaj zostali uderzeni przez samochody osobowe, które najprawdopodobniej nie ustąpiły im pierwszeństwa przejazdu.

Do pierwszego z tragicznych wypadków z udziałem motocyklisty doszło w sobotę w nocy na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Motycze Poduchowne. Przed godziną 21 w miejscowości Motycze Poduchowne w powiecie tarnobrzeskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 54-letnia kierująca mitsubishi podczas manewru skrętu w lewo z drogi krajowej nr 77 najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów. Mimo podjętej akcji ratunkowej 34-letni kierujący motocyklem honda poniósł śmierć. Obrażeń doznała także kierująca samochodem, kobiecie udzielono pomocy medycznej. W związku z tym zdarzeniem droga krajowa nr 77 była w tym miejscu zablokowana przez kilka godzin. Po godz. 1 w nocy ruch został przywrócony.

Z kolei w niedzielę na ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie Volkswagen uderzył w motocykl Suzuki. – Z ustaleń policji wynika, że kierowca Volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem Suzuki i doszło do zderzenia obu pojazdów. Motocyklista przeleciał przez pas zieleni. 22-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Motocykl spalił się – podaje Radio Rzeszów.


zdjęcie poglądowe

W sobotę informowaliśmy również o groźnym wypadku, do którego doszło na serpentynach w Wujskiem w powiecie sanockim: WUJSKIE: Groźny wypadek na serpentynach. Motocyklista w ciężkim stanie (FOTO). 23-latek kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznał kierujący jednośladem. Na miejscu był reanimowany. Został przetransportowany do szpitala.


21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)