Dwa potrącenia pieszych na drogach powiatu krośnieńskiego (ZDJĘCIA)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Dwoje pieszych ucierpiało w wypadkach, do których doszło wczoraj na drogach powiatu krośnieńskiego. Poszkodowani wymagali hospitalizacji, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Do pierwszego zdarzenia z udziałem pieszego doszło wczoraj około godz. 9, na ulicy Trakt Węgierski w Dukli. Wstępnie ustalono, że kierujący citroenem, jadąc w kierunku Barwinka, potrącił 61-letniego pieszego. Mężczyzna został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierowca citroena był trzeźwy, pieszemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Kolejne potrącenie miało miejsce około godz. 15.30 na ulicy Markiewicza w Miejscu Piastowym. 43-letnia mieszkanka gminy Rymanów, jadąc peugeotem w kierunku Sanoka, na przejściu dla pieszych potrąciła 73-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie alkomatem wykazało, że uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Pogarszające się warunki drogowe, opady marznącego deszczu i deszczu ze śniegiem powodują, że jezdnie są mokre i śliskie. Wraz ze spadkiem temperatur może również pojawić się gołoledź. Dlatego też policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

Źródło: KMP Krosno

 

04-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)