Dożynki Gminne w Kopytowej. Moc atrakcji i wspaniałej zabawy (ZDJĘCIA)

KOPYTOWA/PODKARPACIE. Dożynki w gminie Chorkówka odbyły się w tym roku w miejscowości Kopytowa obok sali Domu Ludowego.  Uroczystości rozpoczęły się przemarszem delegacji z wieńcami do Kościoła pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej w Kopytowej. Na placu obok kościoła odbyła się uroczysta Msza Święta Dożynkowa pod przewodnictwem JE ks. biskupa Stanisława Jamrozka.

Po uroczystościach religijnych zebrani udali się na plac przy Domu Ludowym w Kopytowej, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji m.in. występ kapeli Ropiorze z Bóbrki, występ zespołu disco polo KAMIL SUSKI oraz zabawę dożynkową z zespołem RICO. Wspólne świętowanie mieszkańców Gminy Chorkówka i zaproszonych gości zakończyło się, pomimo kapryśnej aury, po godzinie drugiej w nocy.

W gminnym święcie udział wzięli również miejscowi samorządowcy na czele z panem Wójtem Gminy Chorkówka Andrzejem Konieckim oraz reprezentacja województwa na czele z panią Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Marią Kurowską oraz radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego panem Dariuszem Sobierajem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo na naszym profilu FB https://www.facebook.com/tvKrosno/. Poniżej galeria zdjęć.

28-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline