DNI KROSNA: Atrakcyjny pokaz najlepszych zespołów mażoretkowych. Tak tańczą zwyciężczynie! (RELACJA VIDEO)

|

KROSNO / PODKARPACIE. W miniony weekend odbyły się Dni Krosna. Dla mieszkańców przygotowano wiele atrakcji. Koncerty, niezwykle ciekawe festiwale, pikniki i jarmarki. Wszystko odbyło się przy pięknej, słonecznej pogodzie. Jednym z mocniejszych akcentów zwieńczających Dni Krosna był III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Zespołów Mażoretkowych “Majorki”, podczas którego zaprezentowało się kilkanaście ekip z całego województwa. Najlepsze zespoły pokazały się krośnieńskiej publiczności, która nie szczędziła braw pod adresem młodych tancerek.

Wkrótce opublikujemy relację video z występów wszystkich najlepszych zespołów mażoretkowych, które zaprezentowały się krośnieńskiej publiczności.Jeden komentarz do “DNI KROSNA: Atrakcyjny pokaz najlepszych zespołów mażoretkowych. Tak tańczą zwyciężczynie! (RELACJA VIDEO)”

  1. Glassman says:

    Bardzo profesjonalna parada i pokaz jakiego w Krośnie jeszcze nie było. Blamaż wjechania tzn. wchodzenia (bo chyba zabrakło na konie) do Krosna Jana Kazimierza został częściowo zmazany.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.