Debata społeczna nt. bezpieczeństwa. Policjanci zapraszają do Korczyny.

KORCZYNA / PODKARPACIE. W piątek – 27 października br. o godz. 13:00 krośnieńscy policjanci organizują debatę społeczną na temat bezpieczeństwa. Spotkanie ma charakter otwarty. Do udziału w dyskusji zaproszeni są wszyscy mieszkańcy naszego powiatu.

Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Korczynie – Dwór Szeptyckich przy ul. Spółdzielczej 20 w Korczynie pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ!”. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Korczyna. Celem debaty jest diagnoza problemów związanych z bezpieczeństwem na terenie powiatu krośnieńskiego.

Planowany porządek spotkania:

13:00 – powitanie uczestników debaty przez mł.insp. Leszka Buryłę, Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie,

13:10 – wystąpienie Jana Zycha, Wójta Gminy Korczyna oraz innych osób,

13:20 – wystąpienie prelegentów:

asp.sztab. Artur Garbacik, Kierownik Posterunku Policji w Korczynie – „Rola dzielnicowego w zacieśnianiu więzi ze społeczeństwem i budowaniu poczucia bezpieczeństwa w aspekcie nowych uregulowań prawnych”.

asp. Marcin Krówka, asystent Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie – „Idea i funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

asp.sztab. Jerzy Barczentewicz, asystent Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie – „Działania profilaktyczne Podkarpackiej Policji”.

14:10 – panel dyskusyjny,

14:50 – przedstawienie głównych problemów wynikających z dyskusji, wskazanie zadań dla poszczególnych podmiotów, w tym przedstawienie uczestnikom źródeł i formy informacji zwrotnej na temat realizacji wniosków z debaty. Przekazanie informacji o debacie zwrotnej (ewaluacyjnej),

15:10 – czas na wypełnienie ankiet, wystąpienia zaproszonych gości,

15:20 – podsumowanie i zakończenie debaty.


Komendant Miejski Policji w Krośnie zaprasza do udziału w spotkaniu wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa na terenie gminy Korczyna i całego powiatu.
źródło: KMP Krosno
18-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline