REKLAMA

Czy jest jeszcze szansa na 3 stopień dla krośnieńskiego szpitala? “Trzeba walczyć i nie wolno się poddawać!” (FILM, ZDJĘCIA)

|

Czy jest jeszcze szansa na 3 stopień dla krośnieńskiego szpitala? “Trzeba walczyć i nie wolno się poddawać!” (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Radni powiatu krośnieńskiego przyjęli apel w sprawie podniesienia stopnia podstawowego dla szpitala wojewódzkiego  w Krośnie. Jest on wyznacznikiem poziomu zabezpieczenia finansowego lecznicy na najbliższe lata. Jak komentowali podjęcie takiego kroku? zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Apel Rady Powiatu Krośnieńskiego

“Kierując się troską o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców powiatu krośnieńskiego, Rada Powiatu Krośnieńskiego w pełni popiera starania Dyrektora Szpitala w sprawie zmiany zakwalifikowania Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie z II stopnia podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej na terenie województwa podkarpackiego w ramach „sieci szpitali” – na stopień III.

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie jest  największym ośrodkiem leczniczym w południowej części województwa podkarpackiego, obsługującym bardzo dużą liczbę pacjentów z terenu miasta Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz powiatów sąsiadujących.

Mamy nadzieję, że poparcie Rady Powiatu Krośnieńskiego wspomoże działania odwoławcze Dyrektora Szpitala w staraniach o uzyskanie wyższego stopnia podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej.

Mając na względzie wagę powyższej sprawy, apelujemy o ponowne przeanalizowanie kwalifikacji Szpitala oraz podniesienie poziomu jego kwalifikacji do III stopnia zabezpieczenia w ramach „sieci szpitali”.

źródło: Red., Starostwo Powiatowe w Krośnie

19-07-2017


Komentarzy: 3 do “Czy jest jeszcze szansa na 3 stopień dla krośnieńskiego szpitala? “Trzeba walczyć i nie wolno się poddawać!” (FILM, ZDJĘCIA)”

  1. Krosno moje miasto says:

    Czy naprawdę jest jeszcze szansa? Cięzko mi w to uwierzyć, ale jeśli jest, to powinni potuszyć niebo i ziemię, żeby to załatwić.

  2. Jedlicze trzyma kciuki says:

    Panie Piotrze Jedlicze z Panem. Trzymamy kciuki za Pana działalność w powiecie

  3. Czytelnik says:

    A może redakcja zajmie się sprawą krzyża z Wróblika?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.