REKLAMA

Czołowe zderzenie ciężarówki z osobowym fiatem (ZDJĘCIA)

Ciężarowy mercedes zderzył się czołowo z fiatem pandą w Przybówce. Kierujący fiatem trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj rano około godz. 5.30, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w Przybówce, doszło do zderzenia ciężarowego mercedesa z fiatem pandą. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło podczas wykonywania manewru wyprzedzania przez 30-letniego kierującego mercedesem. Mężczyzna, będąc już na lewym pasie ruchu zorientował się, że dojeżdża do łuku drogi i nie zdąży bezpiecznie wykonać rozpoczętego manewru. Chwilę później zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka fiatem.

W zderzeniu ranny został kierowca fiata, 22-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

29-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.