Czołowe zderzenie ciężarówki z osobowym fiatem (ZDJĘCIA)

Ciężarowy mercedes zderzył się czołowo z fiatem pandą w Przybówce. Kierujący fiatem trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj rano około godz. 5.30, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w Przybówce, doszło do zderzenia ciężarowego mercedesa z fiatem pandą. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło podczas wykonywania manewru wyprzedzania przez 30-letniego kierującego mercedesem. Mężczyzna, będąc już na lewym pasie ruchu zorientował się, że dojeżdża do łuku drogi i nie zdąży bezpiecznie wykonać rozpoczętego manewru. Chwilę później zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka fiatem.

W zderzeniu ranny został kierowca fiata, 22-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

29-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)