REKLAMA

Ciężarówka przygniotła citroena. DK 28 zablokowana (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano w Skołyszynie. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Ranny został kierowca samochodu osobowego. Ciężarówka, która przewoziła węgiel drzewny, przewróciła się na bok, a ładunek rozsypał się poza jezdnię. Droga krajowa nr 28 jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8 w miejscowości Skołyszyn w powiecie jasielskim na drodze krajowej nr 28. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarowego mana z osobowym citroenem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na zakręcie kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobówką. Tir przewrócił się na bok, a citroen został przygnieciony między naczepami ciężarówki. Ranny został kierowca citroena, mężczyzna trafił do szpitala. Man przewoził ładunek węgla drzewnego, który wysypał się z przewróconego pojazdu.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych drogą lokalną przez Skołyszyn. Samochody ciężarowe są kierowane na Gorlice i Duklę. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

źródło: KPP Jasło

11-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline