Ciężarówka przygniotła citroena. DK 28 zablokowana (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano w Skołyszynie. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Ranny został kierowca samochodu osobowego. Ciężarówka, która przewoziła węgiel drzewny, przewróciła się na bok, a ładunek rozsypał się poza jezdnię. Droga krajowa nr 28 jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8 w miejscowości Skołyszyn w powiecie jasielskim na drodze krajowej nr 28. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarowego mana z osobowym citroenem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na zakręcie kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobówką. Tir przewrócił się na bok, a citroen został przygnieciony między naczepami ciężarówki. Ranny został kierowca citroena, mężczyzna trafił do szpitala. Man przewoził ładunek węgla drzewnego, który wysypał się z przewróconego pojazdu.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych drogą lokalną przez Skołyszyn. Samochody ciężarowe są kierowane na Gorlice i Duklę. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

źródło: KPP Jasło

11-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline