BIESZCZADY. Wilki rozszarpały ciężarną łanię. Tuż pod zamieszkałym domem (DRASTYCZNE. VIDEO, ZDJĘCIA)

BIESZCZADY. Wilki rozszarpały ciężarną łanię. Tuż pod zamieszkałym domem (DRASTYCZNE. VIDEO, ZDJĘCIA)

BUKOWIEC / BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzisiaj we wsi Bukowiec w gminie Solina doszło do ataku wilków na ciężarną łanię. Truchło zostało znalezione kilka metrów od zamieszkałego domu w centrum miejscowości. O zdarzeniu rozmawiamy z mieszkańcami Bukowca, którzy przyznają, że boją się o dzieci. UWAGA! Drastyczne zdjęcia i ujęcia video.

We wtorkowy poranek nasza redakcja została zaalarmowana w sprawie kolejnego już ataku wilków na zwierzynę w pobliżu zabudowań mieszkalnych. Tym razem chodziło o miejscowość Bukowiec w gminie Solina. Z naszą kamerą udaliśmy się na miejsce zdarzenia.


ZDJĘCIA – UWAGA! DRASTYCZNE

8_5


Nasza transmisja na żywo z Bukowca


Niedawno całą Polskę obiegła informacja dotycząca ataku wilków na pilarzy w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim.

Przypomnijmy, że w odległości około kilometra od składu drewna przy lesie pomiędzy Zmiennicą a Brzozowem doszło do ataku wilków na dwóch drwali prowadzących wycinkę w Nadleśnictwie Brzozów. Obaj pilarze podkreślali, że pierwszy raz mieli do czynienia z tak bliskim i niebezpiecznym spotkaniem z wilkami. Zwierzęta nie bały się nawet pracujących na najwyższych obrotach pił spalinowych.

Bezpośrednia relacja pilarzy:

Relacje pilarzy zaatakowanych przez wilki (VIDEO)


28-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)