Bezlitosna grupa SPEED. Rekordzista zatrzymany 3 razy jednego dnia!

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze krośnieńskiej grupy „SPEED” zatrzymali prawa jazdy 5 kierowcom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego. Rekordzistą okazał się kierujący bmw, którego policjanci zatrzymali jednego dnia aż 3 razy.

W miniony weekend, policjanci z krośnieńskiej grupy „SPEED”, pełniący służbę na drogach Krosna i powiatu, zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom, którzy złamali przepisy ruchu drogowego. Rekordzistą okazał się 21-letni kierowca bmw. Jednego dnia funkcjonariusze zatrzymali go trzy razy .

W piątek około godz. 21, kierujący bmw zadzwonił na policję informując, że na ul. Rynek w Krośnie leżący na jezdni gwóźdź uszkodził mu oponę w samochodzie. Przybyli na miejsce policjanci nie potwierdzili uszkodzenia, jednak podczas kontroli ustalili, że bmw 21-latka nie jest dopuszczone do ruchu i auto nie zostało poddane okresowym badaniom technicznym w wyznaczonym terminie. Kierowca został ukarany dwoma mandatami oraz punktami karnymi.

Po godz. 22, krośnianin ponownie wpadł w ręce mundurowych, na parkingu przy ul. Bieszczadzkiej. Tym razem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez celowe wprowadzanie pojazdu w poślizg. Dodatkowo samochód mężczyzny nie posiadał wymaganego wyposażenia. Za popełnione wykroczenia 21-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

To nie był koniec przygód niepokornego kierowcy. Niespełna godzinę później, na krośnieńskiej obwodnicy młody mężczyzna pędził swoim bmw z prędkością 160 km/h. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Brawura w połączeniu z nieprzewidywalną, jesienną aurą, może doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia.

KMP Krosno

27-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline