BENIAMINEK KROSNO: Bezcenne spotkanie młodych piłkarzy z Jackiem Magierą. “Wszystko jest możliwe. Walczcie o marzenia” (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. O najważniejszych aspektach dążenia piłkarzy do doskonałości i poziomu mistrzowskiego mówił podczas sympatycznego i niezwykle wartościowego spotkania z zawodnikami Beniaminka Krosno były reprezentant Polski i trener mistrza Polski Legii Warszawa Jacek Magiera. Przekonywał on rozpoczynających swoje kariery podopiecznych akademii do walki o spełnianie największych marzeń. Zaznaczał, że aby osiągnąć zamierzony i upragniony cel należy ciężko pracować, podejmować dobre decyzje i nastawić się na poświęcenia, bo bez nich nie ma możliwości odegrania znaczącej roli w piłce nożnej na światowym poziomie.

Podczas pobytu w Krośnie, w akademii piłkarskiej Beniaminek, Jacek Magiera, najpierw spotkał się z trenerami prowadzącymi zajęcia w szkółce. Chwilę później, na byłego szkoleniowca Legii Warszawa czekali młodzi zawodnicy, którzy z odwagą i entuzjazmem zadawali pytania byłemu reprezentantowi kraju. Na koniec, Jacek Magiera spotkał się z rodzicami piłkarzy.

Plan spotkania został celowo nakreślony w ten sposób, aby zaznaczyć, że dojście piłkarza do mistrzowskiego poziomu wymaga pracy nie tylko jego samego, ale nieodzowne jest także poświęcenie rodziców i zaangażowanie trenerów. O tym właśnie przypominał nasz gość. Jacek Magiera to świetny człowiek i bardzo dobry trener. Cieszymy się, że mogliśmy gościć go w naszej akademii – powiedział Dariusz Jęczkowski z Beniaminka Krosno.

Wkrótce na naszym portalu relacja video ze spotkania z Jackiem Magierą.

24-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)