ANNA DUBIEL O WOŚP: Ostateczny wynik Krosna zaskoczy wszystkich! Będzie się czym chwalić (WYWIAD VIDEO)

ANNA DUBIEL O WOŚP: Ostateczny wynik Krosna zaskoczy wszystkich! Będzie się czym chwalić (WYWIAD VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Powoli opadają emocje związane z 26. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Krośnieński sztab podsumowuje tegoroczną akcję i mocno trzyma kciuki za powodzenie kończących się właśnie aukcji. Na ostateczny wynik finansowy trzeba jeszcze poczekać, choć szefowa sztabu w Krośnie zapewnia, że ubiegłoroczny rekord zostanie pobity ze sporą nawiązką. – Jestem pewna, że rekord zostanie pobity. Będzie to duża niespodzianka – zapowiada Anna Dubiel.

Na koncie krośnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest 122 tys. zł – To jeszcze nie koniec – mówi Anna Dubiel, szefowa krośnieńskiego sztabu WOŚP. Wciąż trwają bowiem aukcję, z których dochód również zasili tegoroczną zbiórkę. Przypomnijmy, że podczas 26. finału WOŚP pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków.

W ramach 26. finału WOŚP, w Krośnie odbyło się wiele ciekawych wydarzeń. Zaczęło się od efektownego maratonu zumby. Były aukcje dzieł sztuki, warsztaty bębniarskie, games room, wośpowa rehabilitacja, bieg “policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, mix sportowo-rekreacyjny “dzieci dzieciom”, orkiestra na czterech kółkach, orkiestra z grupą spadochronową Reaktor 24, kiermasz z sercem, orkiestra na lodzie, pływająca orkiestra w rytm muzyki niebywałej, orkiestra bębniarska w VIVO, bajkowy rodzinny bal karnawałowy, moto orkiestra, orkiestra w balonie, orkiestra na rynku oraz akcja zbieramy drobniaki.

Po raz pierwszy, datki można było wrzucać do rozlokowanych w 12 miejscach Skarbon Stacjonarnych WOŚP.

Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Aukcje wciąż trwają. Już wiemy, że pobijemy zeszłoroczny rekord, który wynosi 153 tys. zł. Myślę, że ostateczna kwota będzie dużą niespodzianką – mówi na gorąco Anna Dubiel, szefowa krośnieńskiego sztabu WOŚP. – Oczywiście zmęczenie jest ogromne, straciłam głos, ale naprawdę było warto! Jestem szczęśliwa. Chciałabym podziękować wszystkim dobrym aniołom bez względu na płeć i wiek. To sukces wszystkich wolontariuszy, darczyńców i wszystkich osób dobrego serca.

Do zakończenia niektórych aukcji pozostało zaledwie kilka godzin. Wciąż można jeszcze stać się właścicielem między innymi: vouchera na części samochodowe o wartości 500 zł, kalendarza ściennego, materaca, karnetu na siłownię, unikatowej koszulki Karpat Krosno z autografami, czy unikatowego szklanego serduszka. Ostatnia z aukcji kończy się za 4 dni.

Pod koniec stycznia sztab zorganizuje briefing prasowy, na którym zostanie przekazana informacja o ostatecznym wyniku finansowym zbiórki w Krośnie.

Anna Dubiel, szefowa krośnieńskiego sztabu WOŚP

18-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline