9-letni rowerzysta wjechał pod koła dostawczaka. Chłopiec trafił do szpitala

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73. Rowerzysta zderzył się z dostawczym Lublinem. W zdarzeniu ucierpiał 9-letni chłopiec, który kierował rowerem. Z obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Wczoraj przed godz. 14, dyżurny komendy policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 9-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, jechał chodnikiem w kierunku Brzostku. W pewnym momencie zjechał w lewo na drogę krajową wprost pod koła jadącego w tym samym kierunku dostawczego Lublina.

W zdarzeniu ucierpiał 9-letni chłopiec, który został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, sporządzili dokumentację fotograficzną.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

źródło: KPP Jasło

27-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)