REKLAMA

9-latka ranna po zderzeniu na skrzyżowaniu w Krośnie (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Osobowy peugeot zderzył się z renaultem. Do szpitala trafiła kierująca renaultem i podróżująca z nią 9-letnia dziewczynka.
Do zdarzenia doszło w środę rano na skrzyżowaniu ulicy Konopnickiej i Mostowej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 49-letnia kierująca peugeotem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się renaultem. Obrażenia odniosła 36-letnia kierująca renaultem oraz podróżująca z nią 9-letnia dziewczynka. Poszkodowane zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznały nie zagrażają ich życiu. 49-letnia kierująca peugeotem nie ucierpiała w zdarzeniu. Uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: KMP Krosno

21-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline