REKLAMA

43-latek ranny w wypadku w Głojscach nie żyje

GŁOJSCE / PODKARPACIE. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia 43-letniego kierowcy renault, który wczoraj wieczorem brał udział w wypadku w miejscowości Głojsce (gmina Dukla). Przypomnijmy, że kierowany przez niego pojazd zderzył się z tirem na skzyżowaniu ulicy Dukielskiej ze Szkolną. W zdarzeniu ucierpiał również 11-letni syn ofiary.

O wypadku pisaliśmy tutaj: Dramat na drodze. Poważne obrażenia ojca i 11-letniego syna po zderzeniu osobówki z tirem (ZDJĘCIA).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 21. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault wyjeżdżając z ul. Szkolnej nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się po ul. Dukielskiej w stronę Nowego Żmigrodu kierowcy ciężarowego MANa. W następstwie zderzenia obu pojazdów poważnych obrażeń doznali 43-letni kierowca samochodu osobowego oraz jego 11-letni syn. Obaj zostali przewiezieni do krośnieńskiego szpitala.

Niestety dzisiaj rano otrzymaliśmy smutną informację o tym, że życia 43-letniego kierowcy renault nie udało się uratować – potwierdza aspirant Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

Na razie nie ma informacji o stanie zdrowia 11-latka.

Wiadomo, że kierowca tira był trzeźwy. Ze względu na obrażenia, jakich doznał 43-latek, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Foto: OSP Dukla

04-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline