43-latek ranny w wypadku w Głojscach nie żyje

GŁOJSCE / PODKARPACIE. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia 43-letniego kierowcy renault, który wczoraj wieczorem brał udział w wypadku w miejscowości Głojsce (gmina Dukla). Przypomnijmy, że kierowany przez niego pojazd zderzył się z tirem na skzyżowaniu ulicy Dukielskiej ze Szkolną. W zdarzeniu ucierpiał również 11-letni syn ofiary.

O wypadku pisaliśmy tutaj: Dramat na drodze. Poważne obrażenia ojca i 11-letniego syna po zderzeniu osobówki z tirem (ZDJĘCIA).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 21. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault wyjeżdżając z ul. Szkolnej nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się po ul. Dukielskiej w stronę Nowego Żmigrodu kierowcy ciężarowego MANa. W następstwie zderzenia obu pojazdów poważnych obrażeń doznali 43-letni kierowca samochodu osobowego oraz jego 11-letni syn. Obaj zostali przewiezieni do krośnieńskiego szpitala.

Niestety dzisiaj rano otrzymaliśmy smutną informację o tym, że życia 43-letniego kierowcy renault nie udało się uratować – potwierdza aspirant Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

Na razie nie ma informacji o stanie zdrowia 11-latka.

Wiadomo, że kierowca tira był trzeźwy. Ze względu na obrażenia, jakich doznał 43-latek, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Foto: OSP Dukla

04-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)