36-latek wpadł z narkotykami, bo nie miał maseczki (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Sanoka, który posiadał przy sobie substancje zabronione. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał założonej maseczki. Podejrzany usłyszał zarzuty nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek po godz. 11, na terenie Sanoka dzielnicowi, zauważyli mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych maseczką ust i nosa. Mundurowi chcieli zwrócić mu uwagę i sprawdzić co jest powodem niestosowania się do obowiązujących przepisów. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. W trakcie ucieczki wyrzucił woreczek foliowy oraz plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego. Po krótkim pościgu został zatrzymany, a wyrzucone rzeczy zabezpieczone. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

36-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze znaleźli również przy nim elektroniczną wagę służącą do porcjowania narkotyków. Dodatkowo okazało się, że w miejscu zamieszkania mężczyzna uprawiał konopie.

Mieszkaniec Sanoka usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Wobec podejrzanego zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)