REKLAMA

21-latek spadł z dachu urzędu miasta do szybu windy. Ma wielonarządowe obrażenia

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku. 21-letni mężczyzna, podczas prac budowlanych na dachu Urzędu Miasta Jasła, spadł z wysokości około 8 metrów do szybu windy. Mężczyzna z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13.30, w budynku Urzędu Miasta w Jaśle. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że dwaj mężczyźni pracujący na poddaszu wykonywali prace związane z docieplaniem ostatniego stropu budynku. W pewnym momencie pod jednym z nich załamał się strop zasłaniający otwór szybu windowego. 21-letni mieszkaniec Jasła spadł na dach windy z wysokości około 8 metrów. W wyniku upadku doznał urazu kręgosłupa oraz wielonarządowych obrażeń. Karetką pogotowia został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. O tym zdarzeniu powiadomiono także Państwową Inspekcję Pracy w Krośnie.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia policjanci będą wyjaśniać podczas prowadzonego postępowania w kierunku ewentualnego nieumyślnego narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

źródło: KPP Jasło

27-07-2017


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.