21-latek spadł z dachu urzędu miasta do szybu windy. Ma wielonarządowe obrażenia

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku. 21-letni mężczyzna, podczas prac budowlanych na dachu Urzędu Miasta Jasła, spadł z wysokości około 8 metrów do szybu windy. Mężczyzna z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13.30, w budynku Urzędu Miasta w Jaśle. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że dwaj mężczyźni pracujący na poddaszu wykonywali prace związane z docieplaniem ostatniego stropu budynku. W pewnym momencie pod jednym z nich załamał się strop zasłaniający otwór szybu windowego. 21-letni mieszkaniec Jasła spadł na dach windy z wysokości około 8 metrów. W wyniku upadku doznał urazu kręgosłupa oraz wielonarządowych obrażeń. Karetką pogotowia został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. O tym zdarzeniu powiadomiono także Państwową Inspekcję Pracy w Krośnie.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia policjanci będą wyjaśniać podczas prowadzonego postępowania w kierunku ewentualnego nieumyślnego narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

źródło: KPP Jasło

27-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)