REKLAMA

20 MIKOŁAJKI TANECZNE

KROSNO/ PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy w najbliższy  piątek tj.  7.12.2012 r. o godz. 10.00 na 20 MIKOŁAJKI TANECZNE.  WSTĘP WOLNY!

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI
CZĘŚĆ I – KATEGORIA: 7 – 11 lat

1. Formacja Tańca Towarzyskiego ?MAŁA GRACJA? – Krosno
2. Zespół Taneczny ?JOY – JOY? – Skołyszyn
3. Formacja Tańca Towarzyskiego ?MINI GRACJA? – Krosno
4. Zespół Taneczny ?BIESZCZADZKIE ŻABKI? – Lesko
5. Zespół Taneczny ?MAŁE TOKIO? – Rakszawa
6. Zespół Taneczny ?PEREŁKI III? – Stalowa Wola
7. Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Taneczny ?KLEKS IV? – Krosno
8. Zespół Taneczny ?FAME-iki? – Dębica
9. Zespół Tańca Estradowego ?MAŁA VOLTA? – Stalowa Wola
10. Zespół Taneczny ?AKIR? – Radomyśl
11. Zespół Taneczny ?MAŁY SOULIK? – Dębica
12. Zespół Taneczny ?SMYK? – Stalowa Wola
13. Zespół Taneczny ?PEREŁKI II? – Stalowa Wola
14. Zespół Mażoretek ?PRESTO? – Ubieszyn
15. Zespół Taneczny ?KLAPS? – gr. C – Rzeszów
16. Dziecięcy Teatr Tańca ?AleToNic? – Mielec
17 .Zespół Taneczny ?VOLUMEN III? – Garbów

OGŁOSZENIE WYNIKÓW DLA I KATEGORII TANECZNEJ (ok. 11.45)

CZĘŚĆ II – Kategoria 12-15 lat

1. Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Taneczny ?KLEKS III? – Krosno
2. Zespół Taneczny ?JOY – JOY? – Skołyszyn
3. . Zespół Taneczny ?PEREŁKI? – Stalowa Wola
4. Zespół Tańca Nowoczesnego ?MAX SHOW? – Mielec
5. Zespół Taneczny ?FIGHTING TIGERS? – Marcinkowice
6. Zespół Taneczny ?FLESZ? – Rakszawa
7. Zespół Taneczny ?BUTTERFLY? – Kurów
8. Zespół Taneczny ?PROMYK? – Radomyśl
9. Zespół Taneczny ?KLAPS? – gr. A – Rzeszów
10.Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Taneczny ?KLEKS II? – Krosno

CZĘŚĆ III – Kategoria powyżej 15 lat

1. Grupa Tańca Współczesnego ?ZYGZAK? – Frysztak
2. Zespół Tańca Współczesnego ?STRECZ? gr. II – Krosno
3. Zespół Taneczny ?SZASSE? – Jedlicze
4. Zespół Taneczny ?VOLUMEN I? – Garbów
5. Zespół Taneczny ?R-REVOLUTION? – Jasło
6. Zespół Tańca Nowoczesnego ?FLAMINGI? – Mielec
7. Zespół Taneczno – Estradowy ?FAJNE GIENKI? – Leżajsk
8 . Zespół Taneczny ?EXPOLSION? – Ropa
9. Zespół Taneczny ?KLEKS I? – Krosno
10. Zespół Taneczny ?VOLUMEN I? – Garbów
11. Zespół taneczny ?BROKER? – Gorlice
12. Zespół Taneczny ?PASJA? – Stalowa Wola
13. Szkolny Zespół ?RYTM? – Rzeszów
14. Zespół Tańca Współczesnego ?STRECZ? gr. I – Krosno
15. Zespół Taneczny ?FOKS? – Lesko

OGŁOSZNIE WYNIKÓW DLA II i III KATEGORII TANECZNEJ (ok.15.30)

 

 

 

UM Krosno

06-12-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.