15-miesięczny chłopczyk ciężko ranny po zderzeniu roweru z osobówką (ZDJĘCIA)

IWONICZ / PODKARPACIE. 15-miesięczne dziecko ucierpiało w wypadku drogowym, do jakiego doszło w Iwoniczu. Przewożący je rowerem ojciec, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał przed nadjeżdżającą toyotę. Dziecko z ciężkimi obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17, na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący rowerem, na którym przewoził swojego 15-miesięcznego synka, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał bezpośrednio przed toyotę. Dziecko z poważnymi obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 37-latek odniósł niegroźne obrażenia.

Iwonicki odcinek drogi krajowej 28 przez około 4 godziny był całkowicie nieprzejezdny. Policjanci wyznaczyli objazdy. Kierujący toyotą był trzeźwy, rowerzyście pobrano krew do badań.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Krosno

11-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)