REKLAMA

15 maja VI Bieg Sokoła. Trwają zapisy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu do udziału w VI Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Impreza odbędzie się 15 maja 2018 roku (wtorek) na terenie Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół). Start o godz. 17.00, biuro zawodów czynne w godzinach 14.30 – 16.30.  Dystans biegu wynosi 5 km.

Bieg Sokoła organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie cieszy się coraz większą popularnością zarówno w środowisku akademickim, jak i pasjonatów biegania. W tegorocznej edycji biegu swój udział zapowiedzieli: Prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, dyrektorzy instytutów,  kierownicy zakładów, pracownicy dydaktyczni i administracyjni, studenci, absolwenci PWSZ w Krośnie oraz przyjaciele uczelni z całej Polski.

W poprzedniej edycji biegu udział wzięło ponad 340 osób. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji. Do dnia dzisiejszego do udziału zapisało się ponad 100 osób, a numerów startowych ubywa z każdym dniem.

Podczas uroczystej dekoracji zwycięzców biegu wręczone zostaną pamiątkowe statuetki w kilku kategoriach oraz rozlosowane nagrody niespodzianki wśród uczestników biegu.

Do udziału w biegu można zapisać się drogą elektroniczną do 8 maja 2018 roku, oraz wpłacając 10 zł wpisowego. Każdy zgłoszony w terminie otrzyma podczas weryfikacji pakiet startowy z pamiątkową koszulką okolicznościową.  Istnieje również możliwość zapisania się do udziału w dniu zawodów (wpisowe 30 zł).

Dołącz do Nas – chodź, biegnij, pokonaj piątkę razem z nami!

źródło: oficjalna strona miasta Krosna

07-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline